طرح ۱۰۰نماینده مجلس برای بازگشت سهام مخابرات به دولت

index

طرح بازگشت سهام مخابرات به دولت این هفته در مجلس به جریان می‌افتد.
غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت‌جام در مجلس با اعلام این مطلب گفت: طرح بازگرداندن مخابرات به دولت به امضای ۱۰۰نفر از نمایندگان مجلس رسیده است.

به گزارش ایتنا از همشهری او با اشاره به تعلیق این طرح در ماه‌های گذشته گفت: «این طرح به‌دلیل مشکلات حوزه مخابرات و ارتباطات در دستور کار مجلس بود اما به درخواست آقای مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام‌(ره) متوقف شد تا به مسائل رسیدگی شود اما ظاهرا هدف از به تعویق افتادن اجرای این طرح فقط قید زمان بوده است.»
اسداللهی تأکید کرد: امروز شنبه دوباره این طرح در مجلس به جریان می‌افتد تا به سرانجام برسد.

وزارت ارتباطات در بهار و تابستان امسال چندبار برای بازگشت سهام مخابرات به دولت اقدام کرد اما در نهایت این هدف محقق نشد. ۴سال پیش کمیته تحقیق و تفحص مجلس، جریان مزایده واگذاری سهام شرکت مخابرات را دارای اشکال اعلام کرده بود.
پارسال هم جمعی از نمایندگان مجلس درخواست تحقیق و تفحص از مخابرات را مطرح کردند. نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه به‌عنوان ارائه‌دهنده این درخواست دراین باره تأکید کرد: مخابرات یک‌شبه از بخش دولتی به بخش‌شبه دولتی واگذار شده است. واردات بی‌رویه تجهیزات مخابراتی از خارج کشور، نامشخص بودن تکلیف بیمه کارگزاران مخابرات روستایی، تعطیلی کارخانجات مخابراتی کشور و نبود پژوهشگاه و دانشگاه در حوزه مخابرات و این درحالی است که مسئولان وزارت ارتباطات در خواب هستند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


6 + = سیزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013