نماینده مجلس: مسایل تیم فوتبال امید را نمی توان با لبخند کفاشیان حل کرد

tym_mly_myd_0

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت رده های پایه ورزش، توجه به تیم ملی فوتبال امید را ضروری دانست و گفت: مسایل فوتبال را که مخاطب آن زیاد است نمی توان با لبخندهای همیشگی کفاشیان حل کرد.

غلامرضا اسداللهی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: باید از تیم امید که بازیکنان آینده تیم ملی بزرگسالان را تشکیل می دهند حمایت ویژه ای کرد و وزارت ورزش و جوانان باید از فدراسیون فوتبال بخواهد امکانات لازم را در اختیار این تیم قرار دهند.


وی اظهار کرد: تیم امید هم اکنون عازم قطر شده ولی از همین حالا باید به فکر بازی های انتخابی المپیک ۲۰۱۸ روسیه باشیم و نباید برخی از حواشی موجود در فوتبال کشور تداخلی برای برنامه ها و موفقیت تیم های ما در پی داشته باشد.
نماینده مردم شهرستانهای تایباد، تربت جام و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: بی برنامگی و نابسامانی در حوزه ورزش کشور وجود دارد و آنچه تاکنون ورزش کشور را در رشته های مختلف جلو برده، توان و انگیزه ورزشکاران بوده است.
وی افزود: قبل از هر اقدام باید دولت و مجلس به همه مسایل وزارت ورزش و جوانان سر و سامان دهند و در این باره دانشگاهها و مراکز علمی به تنهایی نمی توانند موفق باشند زیرا تجربه و علم باید در کنار هم باشند.
وی به حضور برخی بازیکنان تیم امید در تیم ملی بزرگسالان اشاره کرد و گفت: در تیم ملی بزرگسالان چهره های امید نیز به چشم می خورد که دراین باره باید تعامل خوبی بین دو تیم امید و بزرگسالان صورت گیرد.
تیم فوتبال امید کشور در حالی برای اولین بار عازم رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا در قطر شده که هدف از آن کسب عنوان قهرمانی و اردوی جدی پیش از رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۱۸ بیان شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


6 + هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013