غلامرضا اسدالهی:مدعیان اصلاح طلبی انصاف داشته باشند/ تخریب‌های اخیر خارج از موازین اخلاقی بود

137767_277-150x150

سال گذشته اعتباری که آقای قالیباف در حوزه تهران هزینه کرده است برابر با اعتبار عمرانی کل کشور بوده است. ۱۲ هزار میلیار تومان رقم کمی نیست. انصاف داشته باشیم و دیانت و قضاوت از روی انصاف باشد و فقط سیاه نمایی نکنیم. باید رویه ای در پیش بگیریم که پاسخگوی عملکرد خودمان باشیم و در واقع به نتیجه عمل خودمان را در آن دنیا ببینیم و این نوع حرکات هیچ سنخیتی با دیانت و اخلاق ندارد.

سرویس سیاسی «فردا»: علی رغم تمام تخریب هایی که در چند روز گذشته علیه دکتر قالیباف در رسانه های سایبری و مکتوب برخی اصلاح طلبان منتشر می شد، اعضای شورای شهر تهران  به قالیباف برای تصدی مجدد شهرداری تهران رأی دادند.
در این خصوص غلامرضا اسدالهی در گفتگو با «فردا» با اشاره به کاهش یافتن اخلاق سیاسی در جامعه گفت: این قبیل کارها نشان می دهد که اخلاق سیاسی در جامعه ما افت پیدا کرده است و  جریان های سیاسی اعم از اصلاح طلبی و اصول گرایی به بازسازی شخصیتی نیاز دارند. متاسفانه کار به جایی رسیده است که در اظهارنظر و منش سیاسی شان موازین شرعی را رعایت نمی کنند.
وی افزود: ما در یک کشور اسلامی زندگی می کنیم و موازین شرعی را بر پایه موازین اعتقادی قبول داریم. جریاناتی که امروز داعیه دار مسائل سیاسی هستند باید با عنوان جریان اصولگرا و اصلاح طلب نشان دهنده آرمان های نظام و انقلاب و جریان های داخل نظام  محسوب شوند. بعضی از حرکات و رفتارها و اظهارنظر این جناح ها و افرادی که در این جناح ها تعریف می شود هیچ سنخیتی با اخلاق اسلامی ندارد و آنچه روزنامه های اصلاح طلب این روزها دست به تخریب آقای قالیباف زدند خارج از موازین اخلاقی بوده است.
این نماینده مجلس تاکید کرد: دغدغه های باندی و جناحی بیشتر از مسائل اخلاقی و اعتقادی در این نوع حرکات تعریف می شود و ارزش پیدا کرده است و این خلاف مبانی نظام و مبانی اعتقادی ما است. حتما باید بزرگان این جریانات و سردمداران آنها باید منشورهای اخلاقی را در چارچوب مبانی شرعی بنویسند و نهایدنه کنند تا این برخوردهای دوگانه را شاهد نباشیم. همین جریانات در شورای قبلی و انتخاب شهردار گذشته از آقای قالیباف حمایت کردند. اما امرز بعضی از این افراد مسائلی را مطرح کردند که هیچ سنخیتی با منش آقای قالیباف و نه با اظهارنظرهای گذشته شان ندارد. آقای قالیباف هم شفافیت مالی را نهادینه کرده است و هم پروژه های بزرگی که امروز افتخار کشور ایجاد کرده است.
اسدالهی همچنین با مثبت ارزیابی کردن عملکرد آقای قالیباف نیز گفت: سال گذشته اعتباری که آقای قالیباف در حوزه تهران هزینه کرده است برابر با اعتبار عمرانی کل کشور بوده است. ۱۲ هزار میلیار تومان رقم کمی نیست. انصاف داشته باشیم و دیانت و قضاوت از روی انصاف باشد و فقط سیاه نمایی نکنیم. باید رویه ای در پیش بگیریم که پاسخگوی عملکرد خودمان باشیم و در واقع به نتیجه عمل خودمان را در آن دنیا ببینیم .این نوع حرکات هیچ سنخیتی با دیانت و اخلاق ندارد. این جریانات که در پی حذف افراد با صلاحیت در کشور هستند نباید خود را منتسب به امام و انقلاب بدانند.امام(ره) بزرگتیرین ویژگی اش صداقت،صراحت وانصاف بود.
وی در پایان اظهار کرد: آقای قالیباف امتحان خودش را پس داده است. مطمئنا بدنه اصلاح طلبی نیز از ایشان حمایت می کند و دولت هم موافق با ادامه مدیریت ایشان است. و رییس شورای شهر نیز باید بیشتر نگرانی شورا و مردم را داشته باشد و نظرات خودش را نمی تواند اجرایی کند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


هفت × 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013