فرماندار جدید باخرز معرفی شد

Picture 003
با حضور نماینده مردم شریف تربت جام،تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی ،معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استانداری خراسان رضوی، فرماندار جدید شهرستان باخرز معرفی شد. در این مراسم که روز گذشته با حضور مسئولان شهرستان های تایباد، تربت جام و باخرز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، طی حکمی، «محسن مهابادی» به عنوان فرماندار جدید شهرستان باخرز معرفی شد و از زحمات «احمدزاده» سرپرست فرمانداری و «اسدی» بخشدار سابق شهرستان باخرز تقدیر به عمل آمد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی : حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی یک تکلیف همگانی است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولین شهرستان باخرز گفت:زمان حال بسیار خاص است و دشمنان نمی خواهند چهره ای نورانی از یک نظام اسلامی را ببینند و تا جایی که توانسته اند سعی داشته اند جلوی پیشرفت کشور را بگیرند.

دکتر اسدالهی افزود:دشمنان نه مردم ایران را شناخته اند و نه به توانایی های نظام پی برده اند.ما توانسته ایم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم و پیشرفتهای خوبی هم داشته ایم.

نماینده مردم شهرستانهای باخرز،تایباد و تربت جام در مجلس شورای اسلامی افزود:حضور مردم در انتخابات پیش رو برگ زرین دیگری برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.مردم همواره در تمامی صحنه ها از مسئولین جلوتر بوده اند و این وظیفه مسئولین است که به پاس زحمات مردم،تمام تلاش خود را برای خدمت به آنها انجام دهند چرا که مردم سرمایه های اصلی نظام هستند.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در این مراسم حضور حماسی مردم در انتخابات پیش رو را بسیار مهم و به یاد ماندنی دانست. «رشید» گفت: هر چند اختلافاتی در میان برخی مسئولان وجود دارد ولی ملت و مسئولان اعضای یک خانواده هستند و این اختلافات در بین هر خانواده ای وجود دارد و حل شدنی است. وی افزود: با اتحاد و همدلی مردم و مسئولان و رهبری فرزانه مقام معظم رهبری، تمام توطئه های دشمنان نظام خنثی خواهد شد

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


7 × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013