حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تربت جام+گزارش تصویری

vazir refah 94.10.2 (100) copy

تربت جام – خبرنگار آوای خدمت : دکتر ربیعی مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مراسم وحدت بخش شیعه و سنی تربت جام در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد

در این سفر چند ساعته که در آغاز هفته وحدت اتفاق افتاد ، بعد از زیارت قبور شهدای گنام شهرستان، پروژه ارتقای مرکز درمانی تامین اجتماعی شهرستان تربت جام به پلی کلینیک نیز به بهره برداری رسید.

در ادامه ربیعی و هیات همراه در مراسم وحدت بخش هفته وحدت شهرستان تربت جام که در محل سالن اجتماعات حوزه علمیه فخرالمدارس اهل سنت برگزار شده بود حضور یافت و سخنانی در باره وحدت برای حاضرین گفت.

حضور در جلسه شورای اداری شهرستان تربت جام آخرین برنامه حضور وی در تربت جام بود

علی رستمی فرماندار تربت جام درابتدای این جلسه پس از خیر مقدم و معرفی اجمالی شهرستان تربت جام  مشکلات و کمبود های منطقه را عنوان کرد.

دکتر غلامرضا اسدالهی نماینده مردم شهرستان تربت جام ، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این جلسه به پیگیریهای انجام شده در مورد ایجاد اورژانس اجتماعی اشاره کرد و از این مقام عالی وزارت در خواست تسریع و محقق شدن مطالبات برحق مردم منطقه را خواستار شد

نمایندگان بهزیستی، فنی حرفه ای ،  تعاونی ها، تشکل های کارگری ، کارفرمایی و بازنشستگان تامین اجتماعی مشکلات و موارد خود را در ادامه این جلسه به صورت حضوری عنوان کردند.

در ادامه دکتر ربیعی مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوالات و مشکلات مطرح شده پاسخ داد و قول داد برای بررسی موارد مطرح شده تیم های کارشناسی را جهت بررسی و رفع مشکلات به شهرستان اعزام نماید.

وی حضور در جمع مسلمانان اهل سنت به مناسبت هفته وحدت را از اهداف سفر خود به شهرستان تربت جام در این استان اعلام کرد و افزود: خراسان رضوی از نظر همزیستی مسالمت آمیز و وحدت میان شیعه و سنی الگوی رفتاری برای همه کشور است.
ربیعی اظهار کرد: در این استان مردم در یک حوزه تمدنی و زیر پرچم اسلام با وحدت تمام با یکدیگر تعامل دارند و این امر قابل تحسین است.
وی تاکید کرد: این پروژه ها می تواند در ارتقای وضعیت بهداشتی و درمانی مردم منطقه تاثیر بسزایی داشته باشد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیروز نیز با حضور در تربت جام از ۷۲ واحد مسکن مهر مددجویان بهزیستی و پروژه ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان به پلی کلینیک بهره برداری کرد و همچنین در جلسه شورای اداری تربت جام شرکت نموده و با شماری از تعاونگران و فعالان بخش صنعت و معدن این شهرستان دیدار کرد.
شهرستان تربت جام دارای بیش از ۶۰ هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی است که حدود ۲۰ هزار نفر آنان بیمه شده اصلی هستند.

حاشیه مراسم :

ادای احترام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مادر شهید دانش آموز که در ابتدای جلسه شورای اداری انجام شد، حال و هوای روحانی ای برجلسه حاکم شد

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


نُه − 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013