وزیر نفت از وضعیت پروژه‌های‌ نفتی و میادین‌ مشترک گزارش داد

images

نماینده مردم  تربت جام ،تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی در خصوص این جلسه مشترک افزود:وزیر نفت گزارشی در مورد وضعیت پروژه های نفتی و میادین مشترک و عسلویه ارائه کرد و گزارشی هم در خصوص فروش نفت و منابع مالی و درامدهای مالی این وزارتخانه ارائه شد.

اسدالهی در خصوص حضور کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در این جلسه تاکید کرد: نمایندگان مجلس در این جلسه بعد از استماع این گزارش نقطه نظرات خود را بیان کردند.

این نماینده مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در خصوص برنامه ریزی مشترک وزارت نفت و کمیسیون متبوع خود تصریح کرد: در این جلسه قرار بر این شد تا کمیسیون در آینده بازدید از پروژه های نفتی در حال اجرا را داشته باشد تا از نزدیک با روند فعالیت پروژه های نفتی رو به رو شود.

وی در تشریح تاثیرات تحریم ها بر فروش نفت تاکید کرد:تحریم ها به طور کلی برفروش نفت و بازارهای فروش بی تاثیر نبود اما اثر نگران کننده نیز نداشته است.

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در این خصوص تاکید کرد:با اقدامات انجام شده که جای تشکر دارد ماه ها اخیر از لحاظ درامدی پیشرفت های خوبی داشتیم و درامدهای فروش نفت نسبت به گذشته افزایش محسوسی داشته است

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


8 − هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013