دکتر اسدالهی: نامه رهبری برای جویندگان حقیقت تاثیرگذار است

27761_293

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه نامه نگاری و مکاتبات رهبری بر مبنای این است که چهره واقعی اسلام تبیین شود گفت: سرویس‌های امنیتی غربی، گروه های تکفیری را به وجود آوردند تا چهره اسلام را خراب کنند اما دامن خودشان را گرفته است.

غلامرضا اسدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به نامه دوم رهبری به جوانان اروپایی اظهار کرد: متاسفانه در سنوات اخیر چهره بدی از اسلام در ذهن مردم اروپا در حال تجسم است و قطعا این امر نقشه و توطئه دشمن می‌باشد در حالی که چهره اسلام یک چهره دوستی و مهربانی است و پیامبر ما هم منادی صلح و رحمت بودند.

وی تصریح کرد: در واقع چهره اصلی اسلام به وسیله عده‌ای که شاید بیشتر تربیت شدگان سرویس‌های امنیتی کشورهای غربی هستند به گونه‌ای دیگر مجسم می‌شود و لذا این وظیفه و تکلیف همه علما و بزرگان است که بتوانند چهره واقعی اسلام را برای مردم جهان تبیین کنند.

این نماینده مجلس افزود: نامه نگاری و مکاتبات رهبری هم بر این مبنا انجام می‌شود که تابلوی زیبایی از چهره واقعی اسلام برای کسانی که به دنبال حقیقت هستند مجسم شود و قطعا هم می‌تواند تاثیر خود را بر جای بگذارد و با توجه به جایگاهی که رهبر ما در بین مسلمانان و کشورهای جهان دارد نگاه‌ها به گفتار و نوشتار ایشان معطوف می‌شود.

نماینده مردم تربت جام در مجلس خاطرنشان کرد: قطعا در این مکاتبه خطاب ایشان جوانان است تا از باب جستجو و ردیابی حقیقت برانگیخته شوند و با توجه به مکاتبات رهبری در خصوص معرفی چهره اسلام فکر می‌کنم می‌تواند بسیاری از ذهنیت‌های منفی جوانان اروپایی را تصحیح کند و به سمت چهره واقعی اسلام که چهره اخوت و برادری است هدایت کند.

اسدالهی در ادامه اظهار کرد: سرویس‌های امنیتی غربی، داعش و گروه‌های تکفیری و تندروها را به وجود آورند که چهره اسلام را خراب کنند اما امروز می بینیم که دامنه اقدامات آن‌ها دامن کشورهای غربی را گرفته و حوادث اخیر فرانسه گویاترین دلیل است، امروز خوف و وحشتی که مردم اروپا از داعش دارند بیش از کشورهای اسلامی است و فکر می‌کنم قطعا این نوع اقدامات باید برای مردم ریشه یابی شود که آن گروه‌ها هیچ ارتباطی با اسلام ندارند.

وی افزود: درواقع این کشورهای غربی و سرویس‌های اطلاعاتی آن‌ها هستند که اقدام می‌کنند البته نتوانسته‌اند اقدامات خود را محدود کنند و این جنگ نیابتی که داعش به نیابت از آمریکا در سرزمین‌های اسلامی انجام می‌دهد نتوانسته آثار آن را محدود به کشورهای اسلامی کند و دامنه کشورهای غربی را هم گرفته است و در آینده هم آثار زیان‌بار گروه‌های تکفیری متوجه خودشان خواهد بود.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


− پنج = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013