نماینده مردم تربت‌جام درمجلس: اقدام مغایر با شروط رهبری در اجرای برجام، مشروعیت شرعی و قانونی ندارد

image483534

نماینده مردم تربت‌جام در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری مصوبه اجرای برجام را مشروط تأیید کردند و اگر اقدامی مغایر شروط ایشان انجام شود، مشروعیت شرعی و قانونی ندارد.

غلامرضا اسداللهی در گفتگو با جام روز، با تاکید بر تشکیل هیئت نظارت بر اجرای برجام گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، هیئت نظارت اجرای برجام باید تشکیل شود و مرجع آن شورای عالی امنیت ملی است.

وی بیان کرد: فرمایشات رهبری هم از لحاظ تدینی، شرعی و هم به لحاظ جایگاه قانون اساسی، با توجه به اینکه مصوبات شورای امنیت ملی باید به تأیید مقام معظم رهبری برسد واجب الاطاعه و لازم الاطاعه است.

عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس تصریح کرد: مقام معظم رهبری مصوبه اجرای برجام را مشروط تأیید کردند که باید شرط‌های ایشان حتماً محقق شود.

اسد الهی اذعان کرد: اگر اقدامی مغایر با شروط رهبری انجام شود، اجرای برجام مشروعیت شرعی و قانونی ندارد.

نماینده مردم تربت‌جام در مجلس گفت: با توجه به شبه‌ای که برای برخی از مردم، فعالان سیاسی و منتقدان برجام به وجود آمده است، دبیرخانه امنیت ملی باید شفاف‌سازی کند که شروط مقام معظم رهبری اجرایی شده و یا قرار است اجرا شود.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


2 × = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013