تکمیل۴ پروژه زیربنایی در معادن کشور تا پایان امسال

معدن

مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی، از تکمیل چهار طرح زیربنایی در معادن کشور تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا از نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مرتضی هاشم پور با بیان این مطلب گفت: سه طرح احداث راه دسترسی به معادن گرانیت کرات تایباد واقع در استان خراسان رضوی، روداب سبزوار واقع در استان خراسان رضوی و مهاباد استان آذربایجان غربی و نیز یک طرح برق رسانی به معادن سنگ آهک ارشتناب بستان آباد، واقع در استان آذربایجان غربی در حال اجراست و پیش بینی می شود تا پایان اسفند ۹۴ به مرحله راه اندازی برسد.

وی افزود: برای طرح های مذکور، ۸۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

هاشم پور ادامه داد: در سال جاری، سه پروژه احداث راه دسترسی به معادن و دو پروژه برق رسانی با سرمایه گذاری حدود ۱۳۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی با اشاره به اینکه اکنون ۴۵ طرح زیربنایی برای معادن کشور در حال اجراست، تصریح کرد: از این میزان، در بخش احداث راه دسترسی به معادن ۲۵ طرح مطالعاتی و ۱۵ طرح اجرایی و در بخش برق رسانی، سه طرح مطالعاتی و دو طرح اجرایی است که در مجموع، حدود یک هزار و ۲۷۰ میلیارد و ۱۵ میلیون ریال برای اجرای این طرح ها پیش بینی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


− 9 = هیچ

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013