مسئولان پاسخگوی لغو تیم بانوان در جام جهانی باشند

1847366

یک عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به لغو حضور تیم فوتسال بانوان کشور در مسابقات جام جهانی در گواتمالا گفت که مسایل جزیی مثل ویزا نباید این فرصت را از ورزش بانوان سلب کند.

غلامرضا اسداللهی خواستار پاسخگویی مسئولان ورزش کشور در این باره شد و اظهار کرد: سازمان ورزش و فدراسیون فوتبال باید مشکلات این چنینی را حل کنند و اگر تیمی در عین رعایت چارچوب‌ها و مقررات فرهنگی فرصت حضور در میدان‌های جهانی را پیدا کرده مسایل جزیی مثل ویزا نباید بهانه‌ای برای سلب این فرصت شود.
وی افزود: اعضای تیم فوتسال بانوان زحمات زیادی در این رشته کشیده‌اند واین فرصت خوبی برای کشور است که از عناوین،جایگاه و ارزشهای‌مان دفاع کنیم. لذا وزارت ورزش و فدراسیون باید در این زمینه توضیحات لازم را ارائه کنند.
این نماینده مجلس با اشاره به وجود هزینه‌های حاشیه‌ای و غیر ضرور در ورزش و به ویژه فوتبال تصریح کرد: مسئولین مربوطه باید جلوی ریخت و پاش‌های غیر ضرور را بگیرند و در جایی که ضروری است هزینه کنند. به هر حال فوتسال بانوان زحمت زیادی کشیده و حالا باید فرصت این را داشته باشد که از عنوان و جایگاه خود دفاع کنند.
اسداللهی در پایان با بیان اینکه بحث هزینه نباید مانع حضور تیم‌های ملی در مسابقات جهانی باشد تاکید کرد:‌ در بسیاری از مسابقات جهانی همراهانی در کنار تیم ها از کادر ستادی و افراد غیر موثرهستند که اگر اینها از فهرست اعزام حذف شوند، امکان اعزام تیم های ملی به مسابقات جهانی نیز فراهم خواهد شد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


شش − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013