Archive for: دسامبر 2012

غلامرضا اسداللهی خبر داد: آمادگی کمیسیون اصل نود برای پذیرش شکایت از کلاهبرداران ورزشی

13910324000468

دبیر کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با استقبال از پیگیری رسانه‌ها پیرامون دلالی و واسطه‌گری ورزش، به ویژه فوتبال گفت: این کمیسیون برای همکاری با مردم و نهادهای مسئول و همچنین دریافت شکایت‌ از دلالان و سودجویان ورزشی آمادگی کامل دارد.
غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت افزود: پیگیری و ریشه کن کردن دلالی و سودجویی در فوتبال از موضوعات مهم و ضروری ورزش کشور است که باید در درجه نخست با همت و اقدام مسئولان وزارت ورزش و جوانان و در مرحله بعد با همکاری تمام دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط انجام شود.

← ادامه نوشته

اسدالهی:اجرای فاز دوم هدفمندی در سال آینده به صلاح کشوراست

inde0x

عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها را در سال آینده به صلاح کشور دانست و گفت:افزایش قیمت‌ها در اثر شروع فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در شرایط حاضر کشور موجب تنش بیشتر در بازار می شد.

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: اجرای فاز دوم در شرایط حاضربه صلاح کشور نبود چرا که گرانی های امروز جامعه اول باید کنترل و کاسته شود و پس از آن دولت به فکر افزایش قیمت مجدد باشد.

← ادامه نوشته

پیام غلامرضا اسدالهی به مناسبت برگزاری کنگره ملی مفاخر جام

بنام خداوند بخشنده مهربان

اینجا سرزمین هزار پاره خورشید

آیینه دار رخوت تمامی پاییز

اینجا …اینجا تربت جام است

سرزمین عالمان و عارفان نام آور و سلحشورانیست که تاریخ همواره عظمت و بزرگی این خطه و مردمانش را پاس داشته و ارج نهاده است.

پیشینه اش بلند و پرآوازه است و کنونش هم با اصالت و صداقت و تعهد مردمانش بی نظیر و مثال زدنی.

این منطقه دارای قابلیت های فرهنگی-ادبی و علمی بالایی است و شایستگی این را دارد که یک روز از تقویم ملی کشور بنام یکی از مشاهیر علمی-ادبی و دفاعی این منطقه ثبت گردد. ← ادامه نوشته

جبران خسارات بخش کشاورزی شهرستان تربت جام + سند خبر

Picture

 به دنبال پیگیری غلامرضا اسدالهی نماینده مردم شریف شهرستانهای تربت جام ، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی در خصوص جبران خسارات وارده در اثر سیل و تگرگ بهار سال جاری به بخش کشاورزی شهرستان تربت جام ، سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی اعلام کرد ” از محل اعتبار حوادث و اعتبارات استانی مبلغ ۳۲۶ میلیون ریال جهت کانال های آبیاری و مبلغ ۱۰۵۰ میلیون ریال به منظور لایروبی و مرمت قنوات پیش بینی گردیده است “

← ادامه نوشته

نطق میان دستور غلامرضا اسداللهی چهار شنبه ۴ آبان ۱۳۹۰

غلامرضا اسداللهی نماینده مردم شهرستان های تربت جام ، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی امروز(چهارشنبه) ۴ آبان ماه ۱۳۹۰ در نطق میان دستور امروز خود با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه اظهارکرد: استقبال کم نظیر مردم متدین و شریف کرمانشاه از مقام معظم رهبری نمادی از وحدت تمام اقشار اعم از تشیع و تسنن و دلدادگی مردم به نظام و رهبری است.

← ادامه نوشته

بازدید معاون وزیر جهادکشاورزی از قنوات ،مزارع و.. منطقه تربت جام و تایباد+تصویر

IMG_15041

دکتر اسدالهی نماینده مردم شریف تایباد وتربت جام در سفری چندین ساعته معاون وزیر کشاورزی را میهمان مزارع ،قنوات ومنطقه ی مرزی تایباد نمود تااز نزدیک در جریان آسیب های خشکسالی وسیلهای اخیر به کشاورزی حوزه ی انتخابیه قرار گیرد.

مهندس سید رحیم سجادی معاونت آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی در بازدید ازقنوات وبعضی پروژه های کشاورزی شهرستان تایباد از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات کشاورزان تایباد قرار گرفت وی :سیاست کلی وزارت جهاد کشاورزی رادر رابطه با مصرف بهینه ی آب خواندو اولویت اول را باآبیاری تحت فشار عنوان کردوگفت:اگر در مناطقی مسائل فنی از قبیل شوری آب وخاک وباد ایجاب کند آبیاری تحت فشار وکم فشار اجرا می گردد .

← ادامه نوشته

سفر هیات تجاری خراسان رضوی به افغانستان

eghtesad

اسدالهی نماینده تایباد ،تربت جام وباخرز،مهندس رافعی نائب رئیس اتاق بازرگانی صنایع ومعادن کل کشور و مهندس سیادت رئیس اتاق بازرگانی در راس هیات تجاری خراسان رضوی در سفری ۴روزه از استان بلخ کشور افغانستان بازدید کردند.

نماینده تربت جام،تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی پایان این سفر،بازدید وگفتگوهای۴روزه هیات بازرگانی به افغانستان  را مثبت ارزیابی نموده و گفت: سفرهیات بازرگانی خراسان رضوی که با حضور وهمراهی جمعی از اعضای اتاق صنعت ومعدن واستانداری وتجار خراسانی ودر پی دعوت اتاق بازرگانی مزار شریف به استان بلخ کشور افغانستان انجام گرفت نتایج مثبتی در پی داشته است.

← ادامه نوشته

اسدالهی نائب رئیس اول فراکسیون یاوران امداد مجلس

13910324000468

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ اعضای هیئت رئیسه فراکسیون یاوران امداد مجلس شورای اسلامی امروز انتخاب شدند.

بر این اساس، محمدرضا رضایی نماینده جهرم به عنوان رئیس، غلامرضا اسداللهی به عنوان نایب رئیس اول و نوروزی به عنوان نایب رئیس دوم این فراکسیون انتخاب شد.

 فراکسیون یاوران امداد مجلس ۱۸۲ عضو دارد.

← ادامه نوشته

اسداللهی مطرح کرد: دولت باید ارز را به نرخ روز بفروشد و پول آن را به حساب درآمد عمومی کشور بریزد

غلامرضا اسداللهی گفت: در قانون بودجه سنواتی کشور هرگز صحبت و یا تاییدی مبنی بر ارز دو نرخی وجود ندارد وآنچه در قانون بودجه به عنوان الگوی عمل دولت قرار گرفته است، مدیریت شناور شده نرخ ارز است.
نماینده مردم تربت جام، تایباد وباخرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:بانک مرکزی باید ارز را به قیمت روز عرضه و پول آن را نیز به حساب درآمدهای کشور واریز کند و اختیار مانور دیگری بر روی درآمدهای حاصل از نرخ ارز را نیز ندارد.
اسداللهی در تشریح شرایط امروز جامعه در خصوص نرخ ارز تاکید کرد:متاسفانه در شرایط امروز جامعه شاهد هستیم که دولت بحث ارز مرجع را مطرح کرده و این عنوان غیر قانونی و جعلی است.
نماینده مجلس نهم با اشاره به حواشی مطرح شده پیرامون مسئله مابه التفاوت قیمت ارز تاکید کرد: دولت مسئله ارز مرجع را مطرح کرد که این مسئله غیر قانونی بود و این اقدام فضایی را به وجودآورد که بین قیمت ارز مرجع و قیمت ارز موجود در بازار اختلاف قیمت پیش آمد و این تفاوت قیمت به جیب سودجویان رفت.
وی ادامه داد: بحثی که در مجلس نیز مطرح شده در همین رابطه است که دولت باید ارز را به نرخ روز بفروشد و پول آن را به حساب درآمد عمومی کشور بریزد در حالی که با تعیین نرخ ارز امکان چنین کارکردی معیوب می شود.
عضو هیئت‌رییسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس‌با اشاره به این که تعیین نرخ قطعی ارز در بودجه سنواتی کشور ، منجر به رانتی برای سو استفاده می شود، تاکید کرد: آنچه در قانون است تاکید دارد هر آنچه از محل فروش نفت وجود دارد بیاوریم و آن را به حساب عمومی کشور بریزند و شناور گذاشتن نرخ ارز در بودجه عمومی گام مهمی در راستای تحقق این هدف است./

تهران - میدان بهارستان - مجلس شورای اسلامی - تلفن 02133552848-02133125970 - نمابر 02139932563
تربت جام - بلوار امام خمینی (ره) - جنب کمیته امداد امام خمینی (ره) تلفن : 052822221562
تایباد - بلوار امام حسین (ع)- طبقه فوقانی فروشگاه مرزنشینان 05294233066
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ می باشد.

Copyright © 2008-2013